Harbour Timing Services - Contractor License         2018-05-23 - 2:47 PM
                         GHAC Track & Field Meet                          
                            Mohawk Sports Park                            
                            May 22 & 23, 2018                             
 
Event 95  Women 4x100 Meter Relay Senior
=======================================================================   
    School                                               Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Nelson High School  'A'                               53.18           
     1) Erica Folo                      2) Larissa Soto                   
     3) Patricia Nunez                  4) Lauren Messier                 
  2 Aldershot  'A'                                        54.43           
  3 Oakville Trafalgar  'A'                             1:02.93           
     1) Piper LaFayette                 2) Martina Mercado Such           
     3) Abby Watson                     4) Sofia Dell                     
Section  2                                                                
  1 Holy Trinity  'A'                                     52.69           
     1) Fiorella Granda                 2) Lauren Taylor                  
     3) Natasha Melhuish                4) Diana Alves                    
  2 Bishop Reding Css  'A'                                54.17           
  3 St. Mary  'A'                                         54.62           
     1) Nia Ebos                        2) Bailey Bovell                  
     3) Vanessa Lavigne                 4) Abbey Maillet                  
  4 St. Thomas Aquinas  'A'                               54.89           
  5 Iroquois Ridge HS  'A'                                57.19           
     1) Dania Elsammak                  2) Meghan Damrell                 
     3) Sydney Brough                   4) Anya Sarma                     
  6 St. Ignatius of Loyola  'A'                         1:00.34           
     1) Darena Choliy                   2) Noureen Murray                 
     3) Emily Claire Ng                 4) Alejandra Hernandez            
Section  3                                                                
  1 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             50.40           
     1) Kenna Hopkins                   2) Hannah Martin-Spencer          
     3) Sydney Waddell                  4) Avery Ferron                   
  2 Christ the King Catholic SS  'A'                      52.71           
     1) Stacy McGinnis                  2) Gabby Danilowski               
     3) Jadyn Goncalves                 4) Sarah Fillier                  
  3 Kings Christian Collegiate  'A'                       53.64           
     1) Rachel Brown                    2) Tiena Neale                    
     3) Hannah Gallichan                4) Zainab Salami                  
  4 T. A. Blakelock High School  'A'                      53.93           
     1) Ella Philogene                  2) Elise Rougier                  
     3) Amy Ecclestone                  4) Alex Hurd                      
  5 Jean Vanier Css  'A'                                  54.75           
     1) Tori-Ann Campbell               2) Sydney Clayford                
     3) Alexa Nantsa                    4) Shakierra Brown                
  6 Bishop Tonnos  'A'                                    54.95           
     1) Naomi Lancia                    2) Ciana Montesanto               
     3) Julia DiFederico                4) Alex Magliocco                 
  7 Cathedral  'A'                                        56.43           
     1) Sherecia Bangura                2) Sabrina Seymour                
     3) Marvet Mohamed                  4) Olive Ude                      
  8 White Oaks S.S.  'A'                                1:02.85           
     1) Jenna Thorpe                    2) Madison Shaw                   
     3) Hailey Roseland-Barnes          4) Zee Neilson                    
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             50.40   3       
     1) Kenna Hopkins                   2) Hannah Martin-Spencer          
     3) Sydney Waddell                  4) Avery Ferron                   
  2 Holy Trinity  'A'                                     52.69   2       
     1) Fiorella Granda                 2) Lauren Taylor                  
     3) Natasha Melhuish                4) Diana Alves                    
  3 Christ the King Catholic SS  'A'                      52.71   3       
     1) Stacy McGinnis                  2) Gabby Danilowski               
     3) Jadyn Goncalves                 4) Sarah Fillier                  
  4 Nelson High School  'A'                               53.18   1       
     1) Erica Folo                      2) Larissa Soto                   
     3) Patricia Nunez                  4) Lauren Messier                 
  5 Kings Christian Collegiate  'A'                       53.64   3       
     1) Rachel Brown                    2) Tiena Neale                    
     3) Hannah Gallichan                4) Zainab Salami                  
  6 T. A. Blakelock High School  'A'                      53.93   3       
     1) Ella Philogene                  2) Elise Rougier                  
     3) Amy Ecclestone                  4) Alex Hurd                      
  7 Bishop Reding Css  'A'                                54.17   2       
  8 Aldershot  'A'                                        54.43   1       
  9 St. Mary  'A'                                         54.62   2       
     1) Nia Ebos                        2) Bailey Bovell                  
     3) Vanessa Lavigne                 4) Abbey Maillet                  
 10 Jean Vanier Css  'A'                                  54.75   3       
     1) Tori-Ann Campbell               2) Sydney Clayford                
     3) Alexa Nantsa                    4) Shakierra Brown                
 11 St. Thomas Aquinas  'A'                               54.89   2       
 12 Bishop Tonnos  'A'                                    54.95   3       
     1) Naomi Lancia                    2) Ciana Montesanto               
     3) Julia DiFederico                4) Alex Magliocco                 
 13 Cathedral  'A'                                        56.43   3       
     1) Sherecia Bangura                2) Sabrina Seymour                
     3) Marvet Mohamed                  4) Olive Ude                      
 14 Iroquois Ridge HS  'A'                                57.19   2       
     1) Dania Elsammak                  2) Meghan Damrell                 
     3) Sydney Brough                   4) Anya Sarma                     
 15 St. Ignatius of Loyola  'A'                         1:00.34   2       
     1) Darena Choliy                   2) Noureen Murray                 
     3) Emily Claire Ng                 4) Alejandra Hernandez            
 16 White Oaks S.S.  'A'                                1:02.85   3       
     1) Jenna Thorpe                    2) Madison Shaw                   
     3) Hailey Roseland-Barnes          4) Zee Neilson                    
 17 Oakville Trafalgar  'A'                             1:02.93   1       
     1) Piper LaFayette                 2) Martina Mercado Such           
     3) Abby Watson                     4) Sofia Dell