Harbour Timing Services - Contractor License               2018-05-23 - 2:47 PM
                            GHAC Track & Field Meet                             
                               Mohawk Sports Park                               
                               May 22 & 23, 2018                                
 
Event 64  Men 4x100 Meter Relay Junior
=======================================================================         
    School                                               Finals  Points         
=======================================================================         
Section  1                                                                      
  1 Iroquois Ridge HS  'A'                                50.12                 
     1) Anthony Rizzuto                 2) Ethan Stuart                         
     3) Hamzah Behery                   4) Phoenix Carter                       
 -- Garth Webb SS  'A'                                       DQ   out of zone   
Section  2                                                                      
  1 Jean Vanier Css  'A'                                  49.23                 
     1) Melchi Muluba                   2) Julien Lemon                         
     3) Anas Ali                        4) Daniel Ferzoco                       
  2 St. Ignatius of Loyola  'A'                           49.56                 
     1) Nicholas Roman                  2) George Del Grosso                    
     3) Jared Defreites                 4) Evan Villeneuve                      
  3 Bishop Ryan  'A'                                      49.90                 
     1) Daud Rana                       2) Anthony Ventura                      
     3) Tristan Malkowski               4) Jayrome Martini                      
  4 Bishop Reding Css  'A'                                50.65                 
  5 St. Mary  'A'                                         51.10                 
     1) Marcus Rilling                  2) Josh Popowich                        
     3) Jacob Doma                      4) Ben Stock                            
  6 Corpus Christi Css  'A'                               52.34                 
     1) Tyler Gosse                     2) Nick Palozzi                         
     3) Matthew Sitson                  4) Matthew Edwards                      
Section  3                                                                      
  1 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             46.46                 
     1) Craig Sherrington               2) Diego Beltron                        
     3) Andrew Liddle                   4) Thomas Koster                        
  2 St. Thomas Aquinas  'A'                               47.49                 
  3 St. Jean de Brebeuf  'A'                              47.96                 
     1) Barry Khan                      2) Joshua Ojo                           
  4 Christ the King Catholic SS  'A'                      47.99                 
     1) Josh Hughes                     2) Owen Spalding                        
     3) Dylan Verboon                   4) Daniel Wynter                        
  5 St. Thomas More Secondary S  'A'                      48.55                 
     1) Owen Vernon                     2) Stanley Nguyen                       
     3) Daniel McLymont                 4) Rylan Eagle                          
  6 Bishop Tonnos  'A'                                    51.54                 
     1) Joshua Drzewicki                2) Mikai Ranger                         
     3) Aidan Leet                      4) Timothy Manuel                       
  7 Georgetown District HighSchool  'A'                   53.97                 
     1) Jayden Rojo                     2) Jason Weisbrot                       
     3) Samuel Swintak                  4) Aidan Lofto                          
==========================================================================      
    School                                               Finals  H# Points      
==========================================================================      
Finals                                                                          
  1 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             46.46   3             
     1) Craig Sherrington               2) Diego Beltron                        
     3) Andrew Liddle                   4) Thomas Koster                        
  2 St. Thomas Aquinas  'A'                               47.49   3             
  3 St. Jean de Brebeuf  'A'                              47.96   3             
     1) Barry Khan                      2) Joshua Ojo                           
  4 Christ the King Catholic SS  'A'                      47.99   3             
     1) Josh Hughes                     2) Owen Spalding                        
     3) Dylan Verboon                   4) Daniel Wynter                        
  5 St. Thomas More Secondary S  'A'                      48.55   3             
     1) Owen Vernon                     2) Stanley Nguyen                       
     3) Daniel McLymont                 4) Rylan Eagle                          
  6 Jean Vanier Css  'A'                                  49.23   2             
     1) Melchi Muluba                   2) Julien Lemon                         
     3) Anas Ali                        4) Daniel Ferzoco                       
  7 St. Ignatius of Loyola  'A'                           49.56   2             
     1) Nicholas Roman                  2) George Del Grosso                    
     3) Jared Defreites                 4) Evan Villeneuve                      
  8 Bishop Ryan  'A'                                      49.90   2             
     1) Daud Rana                       2) Anthony Ventura                      
     3) Tristan Malkowski               4) Jayrome Martini                      
  9 Iroquois Ridge HS  'A'                                50.12   1             
     1) Anthony Rizzuto                 2) Ethan Stuart                         
     3) Hamzah Behery                   4) Phoenix Carter                       
 10 Bishop Reding Css  'A'                                50.65   2             
 11 St. Mary  'A'                                         51.10   2             
     1) Marcus Rilling                  2) Josh Popowich                        
     3) Jacob Doma                      4) Ben Stock                            
 12 Bishop Tonnos  'A'                                    51.54   3             
     1) Joshua Drzewicki                2) Mikai Ranger                         
     3) Aidan Leet                      4) Timothy Manuel                       
 13 Corpus Christi Css  'A'                               52.34   2             
     1) Tyler Gosse                     2) Nick Palozzi                         
     3) Matthew Sitson                  4) Matthew Edwards                      
 14 Georgetown District HighSchool  'A'                   53.97   3             
     1) Jayden Rojo                     2) Jason Weisbrot                       
     3) Samuel Swintak                  4) Aidan Lofto                          
 -- Garth Webb SS  'A'                                       DQ   1  out of zone