Harbour Timing Services - Contractor License         2018-05-23 - 2:47 PM
                         GHAC Track & Field Meet                          
                            Mohawk Sports Park                            
                            May 22 & 23, 2018                             
 
Event 63  Women 4x100 Meter Relay Junior
=======================================================================   
    School                                               Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 St. Mary  'A'                                         51.71           
     1) Isabella Bauman                 2) Olivia Stock                   
     3) Rachel Watson                   4) Taryn Millar                   
  2 Abbey Park  'A'                                       53.97           
  3 Iroquois Ridge HS  'A'                              1:02.14           
     1) Preeya Bhartt                   2) Robyn Gabrovsky                
     3) Leah Glass                      4) Iris Li                        
  4 M.M.Robinson  'A'                                   1:02.75           
     1) Zoey Williams                   2) Zara Williams                  
     3) Alison Rup                      4) McKenna Sheppard               
  5 Garth Webb SS  'A'                                  1:06.33           
Section  2                                                                
  1 Oakville Trafalgar  'A'                               55.06           
     1) Lucy Edgar                      2) Charlotte Stewart              
     3) Jesse Dalby                     4) Charlotte Arruda               
  2 Bishop Ryan  'A'                                      55.34           
     1) Katilin Fletcher                2) Isabella Borregine             
     3) Alissa Murray                   4)                                
  3 Acton District High School  'A'                       55.79           
  4 St. Ignatius of Loyola  'A'                           57.53           
     1) Alia Zehairi                    2) Felicia Liu                    
     3) Emilia Strozak                  4) Alex Rudic                     
  5 St. Thomas Aquinas  'A'                               58.37           
  6 St. Thomas More Secondary S  'A'                      58.72           
     1) Taaliyah Davidson               2) Janaia Wakefield               
     3) Sydney Paterson                 4) Lauren Ball                    
  7 Corpus Christi Css  'A'                               58.95           
     1) Sonia Baxby                     2) Makayla McMurray               
     3) Gabrielle Romano                4) Alexis Gawlina                 
Section  3                                                                
  1 Bishop Tonnos  'A'                                    53.14           
     1) Lauren Smith                    2) Samantha Kupis                 
     3) Tessa Marras                    4) Raelene Verbruggen             
  2 St. Jean de Brebeuf  'A'                              53.96           
     1) Rachel Moulton                  2)                                
  3 Christ the King Catholic SS  'A'                      54.50           
     1) Emma Tutt                       2) Leah O'Meara                   
     3) Heather Scott                   4) Sophie Walker                  
  4 Kings Christian Collegiate  'A'                       55.11           
     1) Morin Salami                    2) Anna Masengi                   
     3) Kaylee Directo                  4) Fo Ogundimbola                 
  5 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             55.45           
     1) Anna Wilson                     2) Victoria Clancy                
     3) Alessia Huma                    4) Mikayla Espinola               
  6 Notre Dame  'A'                                       57.86           
  7 T. A. Blakelock High School  'A'                      59.31           
     1) Hannah Dam                      2) Grace Shi                      
     3) Isabelle Tung                   4) Sharon Zhang                   
  8 Bishop Reding Css  'A'                              1:02.36           
==========================================================================
    School                                               Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 St. Mary  'A'                                         51.71   1       
     1) Isabella Bauman                 2) Olivia Stock                   
     3) Rachel Watson                   4) Taryn Millar                   
  2 Bishop Tonnos  'A'                                    53.14   3       
     1) Lauren Smith                    2) Samantha Kupis                 
     3) Tessa Marras                    4) Raelene Verbruggen             
  3 St. Jean de Brebeuf  'A'                              53.96   3       
     1) Rachel Moulton                  2)                                
  4 Abbey Park  'A'                                       53.97   1       
  5 Christ the King Catholic SS  'A'                      54.50   3       
     1) Emma Tutt                       2) Leah O'Meara                   
     3) Heather Scott                   4) Sophie Walker                  
  6 Oakville Trafalgar  'A'                               55.06   2       
     1) Lucy Edgar                      2) Charlotte Stewart              
     3) Jesse Dalby                     4) Charlotte Arruda               
  7 Kings Christian Collegiate  'A'                       55.11   3       
     1) Morin Salami                    2) Anna Masengi                   
     3) Kaylee Directo                  4) Fo Ogundimbola                 
  8 Bishop Ryan  'A'                                      55.34   2       
     1) Katilin Fletcher                2) Isabella Borregine             
     3) Alissa Murray                   4)                                
  9 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             55.45   3       
     1) Anna Wilson                     2) Victoria Clancy                
     3) Alessia Huma                    4) Mikayla Espinola               
 10 Acton District High School  'A'                       55.79   2       
 11 St. Ignatius of Loyola  'A'                           57.53   2       
     1) Alia Zehairi                    2) Felicia Liu                    
     3) Emilia Strozak                  4) Alex Rudic                     
 12 Notre Dame  'A'                                       57.86   3       
 13 St. Thomas Aquinas  'A'                               58.37   2       
 14 St. Thomas More Secondary S  'A'                      58.72   2       
     1) Taaliyah Davidson               2) Janaia Wakefield               
     3) Sydney Paterson                 4) Lauren Ball                    
 15 Corpus Christi Css  'A'                               58.95   2       
     1) Sonia Baxby                     2) Makayla McMurray               
     3) Gabrielle Romano                4) Alexis Gawlina                 
 16 T. A. Blakelock High School  'A'                      59.31   3       
     1) Hannah Dam                      2) Grace Shi                      
     3) Isabelle Tung                   4) Sharon Zhang                   
 17 Iroquois Ridge HS  'A'                              1:02.14   1       
     1) Preeya Bhartt                   2) Robyn Gabrovsky                
     3) Leah Glass                      4) Iris Li                        
 18 Bishop Reding Css  'A'                              1:02.36   3       
 19 M.M.Robinson  'A'                                   1:02.75   1       
     1) Zoey Williams                   2) Zara Williams                  
     3) Alison Rup                      4) McKenna Sheppard               
 20 Garth Webb SS  'A'                                  1:06.33   1