Harbour Timing Services - Contractor License                       2018-05-23 - 2:47 PM
                                GHAC Track & Field Meet                                 
                                   Mohawk Sports Park                                   
                                   May 22 & 23, 2018                                    
 
Event 31  Women 4x100 Meter Relay Midget
=======================================================================                 
    School                                               Finals  Points                 
=======================================================================                 
Section  1                                                                              
  1 St. Ignatius of Loyola  'A'                           55.51                         
     1) Allegra Costanzo                2) Alex Edmunds                                 
     3) Trinity Stodola                 4) Jasmine Sun                                  
  2 Abbey Park  'A'                                       56.84                         
  3 Iroquois Ridge HS  'A'                              1:02.18                         
     1) Hannah Walker                   2) Olivia Belovich                              
     3) Melody Hong                     4) Theresa Lee                                  
Section  2                                                                              
  1 Jean Vanier Css  'A'                                  53.55                         
     1) Breanna Clemens                 2) Samone Winters                               
     3) Solana Smith                    4) Shalom Oladele                               
  2 Bishop Reding Css  'A'                                55.55                         
  3 Christ the King Catholic SS  'A'                      56.06                         
     1) Madeline Brown                  2) Abby Girouard                                
     3) Alyssa Castellino               4) Leah Homan                                   
  4 White Oaks S.S.  'A'                                  56.29                         
     1) Renee Maat                      2) Ayanna Perryman                              
     3) Maggie Yao                      4) Nicole Yuen                                  
  5 Cathedral  'A'                                        57.43                         
     1) Seretta Goulbourne              2) Jacqueline Villaspin                         
     3) Whitney Simeon                  4) Jahshanti Osborne                            
  6 St. Thomas More Secondary S  'A'                      59.62                         
     1) Shantel Berrio                  2) Kyjuana Marksman                             
     3) Abby Montague                   4) Kaya Charles                                 
  7 Assumption  'A'                                     1:01.93                         
     1) Rachel Larkman                  2) Veronika Kovacova                            
Section  3                                                                              
  1 Bishop Ryan  'A'                                      55.70                         
     1) Theresa Elugabaju               2) Karen DeAgragao                              
     3)                                 4) Nia Jeremie                                  
  2 St. Mary  'A'                                         57.96                         
     1) Kiara Butcher                   2) Olivia Kehoe                                 
     3) Arianne Letendre                4) Rachel Inwood                                
  3 Oakville Trafalgar  'A'                               58.79                         
     1) Grace Gibson                    2) Yasmine Madan                                
     3) Samantha Rutherford             4) Kyra Holzscherer                             
  4 Burlington Central High School  'A'                   59.09                         
     1) Abygale Hurst                   2) Emma Dubois-williams                         
     3) Emma Scale                      4) Lindsay Chipps                               
  5 Sainte Trinite  'A'                                   59.73                         
     1) Thea Hesler                     2) Madison Palmer                               
     3) Mackenzie Metson                4) Hannah Vigneux                               
  6 Cardinal Newman  'A'                                1:04.38                         
     1) Nicola Georgallis               2) Nikola Lukezic                               
     3) Mia Dalfuco                     4) Grace Weir                                   
 -- Garth Webb SS  'A'                                       DQ   Zone 3 outside zone   
Section  4                                                                              
  1 Kings Christian Collegiate  'A'                       54.19                         
     1) Brynley McDermott               2) Shila Lee                                    
     3) Ainsley Wallace                 4) Katie Hartman                                
  2 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             54.86                         
     1) Daana Arora                     2) Saiva Dhillon                                
     3) Olivia Muhn                     4) Olivia Orlic                                 
  3 Georgetown District HighSchool  'A'                   55.15                         
     1) Ava Knights                     2) Reka Somogyi                                 
     3) Kristen Smith                   4) Allie Hollman                                
  4 Corpus Christi Css  'A'                               56.35                         
     1) Brianne Tharby                  2) Maddie Uba                                   
     3) Karrlyn Krenos                  4) Taelan-Brynn Thomason                        
  5 St. Jean de Brebeuf  'A'                              56.37                         
     1) Anita Wale-James                2) Paula Ewalefo                                
     3) Alyssa Kawa                     4)                                              
  6 M.M.Robinson  'A'                                     57.00                         
     1) Madison Wallace                 2) Hunter Laskowski                             
     3) Emma Wallace                    4) Sophie Clarkson                              
  7 St. Thomas Aquinas  'A'                               59.63                         
  8 Robert Bateman High School  'A'                     1:03.66                         
     1) Zoe Halvorsen                   2) Elsa Qaiser                                  
     3) Sydney Horton                   4) Rahne Forbes                                 
==========================================================================              
    School                                               Finals  H# Points              
==========================================================================              
Finals                                                                                  
  1 Jean Vanier Css  'A'                                  53.55   2                     
     1) Breanna Clemens                 2) Samone Winters                               
     3) Solana Smith                    4) Shalom Oladele                               
  2 Kings Christian Collegiate  'A'                       54.19   4                     
     1) Brynley McDermott               2) Shila Lee                                    
     3) Ainsley Wallace                 4) Katie Hartman                                
  3 Dr Frank J Hayden SS  'A'                             54.86   4                     
     1) Daana Arora                     2) Saiva Dhillon                                
     3) Olivia Muhn                     4) Olivia Orlic                                 
  4 Georgetown District HighSchool  'A'                   55.15   4                     
     1) Ava Knights                     2) Reka Somogyi                                 
     3) Kristen Smith                   4) Allie Hollman                                
  5 St. Ignatius of Loyola  'A'                           55.51   1                     
     1) Allegra Costanzo                2) Alex Edmunds                                 
     3) Trinity Stodola                 4) Jasmine Sun                                  
  6 Bishop Reding Css  'A'                                55.55   2                     
  7 Bishop Ryan  'A'                                      55.70   3                     
     1) Theresa Elugabaju               2) Karen DeAgragao                              
     3)                                 4) Nia Jeremie                                  
  8 Christ the King Catholic SS  'A'                      56.06   2                     
     1) Madeline Brown                  2) Abby Girouard                                
     3) Alyssa Castellino               4) Leah Homan                                   
  9 White Oaks S.S.  'A'                                  56.29   2                     
     1) Renee Maat                      2) Ayanna Perryman                              
     3) Maggie Yao                      4) Nicole Yuen                                  
 10 Corpus Christi Css  'A'                               56.35   4                     
     1) Brianne Tharby                  2) Maddie Uba                                   
     3) Karrlyn Krenos                  4) Taelan-Brynn Thomason                        
 11 St. Jean de Brebeuf  'A'                              56.37   4                     
     1) Anita Wale-James                2) Paula Ewalefo                                
     3) Alyssa Kawa                     4)                                              
 12 Abbey Park  'A'                                       56.84   1                     
 13 M.M.Robinson  'A'                                     57.00   4                     
     1) Madison Wallace                 2) Hunter Laskowski                             
     3) Emma Wallace                    4) Sophie Clarkson                              
 14 Cathedral  'A'                                        57.43   2                     
     1) Seretta Goulbourne              2) Jacqueline Villaspin                         
     3) Whitney Simeon                  4) Jahshanti Osborne                            
 15 St. Mary  'A'                                         57.96   3                     
     1) Kiara Butcher                   2) Olivia Kehoe                                 
     3) Arianne Letendre                4) Rachel Inwood                                
 16 Oakville Trafalgar  'A'                               58.79   3                     
     1) Grace Gibson                    2) Yasmine Madan                                
     3) Samantha Rutherford             4) Kyra Holzscherer                             
 17 Burlington Central High School  'A'                   59.09   3                     
     1) Abygale Hurst                   2) Emma Dubois-williams                         
     3) Emma Scale                      4) Lindsay Chipps                               
 18 St. Thomas More Secondary S  'A'                      59.62   2                     
     1) Shantel Berrio                  2) Kyjuana Marksman                             
     3) Abby Montague                   4) Kaya Charles                                 
 19 St. Thomas Aquinas  'A'                               59.63   4                     
 20 Sainte Trinite  'A'                                   59.73   3                     
     1) Thea Hesler                     2) Madison Palmer                               
     3) Mackenzie Metson                4) Hannah Vigneux                               
 21 Assumption  'A'                                     1:01.93   2                     
     1) Rachel Larkman                  2) Veronika Kovacova                            
 22 Iroquois Ridge HS  'A'                              1:02.18   1                     
     1) Hannah Walker                   2) Olivia Belovich                              
     3) Melody Hong                     4) Theresa Lee                                  
 23 Robert Bateman High School  'A'                     1:03.66   4                     
     1) Zoe Halvorsen                   2) Elsa Qaiser                                  
     3) Sydney Horton                   4) Rahne Forbes                                 
 24 Cardinal Newman  'A'                                1:04.38   3                     
     1) Nicola Georgallis               2) Nikola Lukezic                               
     3) Mia Dalfuco                     4) Grace Weir                                   
 -- Garth Webb SS  'A'                                       DQ   3  Zone 3 outside zone